Wycieczka do Koziej Zagrody w Brennej

05.06.2018 /wtorek/ o godz. 8:45 dzieci z grupy „Słoneczka” i „Pszczółki” wyjadą autokarem na wycieczkę do Koziej Zagrody w Brennej na „Słodkie warsztaty regionalne – lukrem malowane”

08.06.2018 /piątek/o godz. 8:45 dzieci z grupy „Biedronki”, „Misie” i „Odkrywcy” wyjadą na wycieczkę autokarem do Koziej Zagrody na  „Pasterstwo Beskidu Śląskiego – warsztaty wyrobu sera” .

W związku z powyższym prosimy o podpisanie zgody na wyjazd dziecka  u nauczycielek grup do 4.06.2018 roku .

W dniach wycieczek wyznaczone grupy przychodzą do przedszkola na godz. 8:00 / wcześniejsze śniadanie, omówienie bezpiecznego zachowania się dzieci w drodze i w czasie wycieczki/. Wyjście do autokaru podstawionego przy  ul. Siemiradzkiego i planowany wyjazd godz.9:00.