Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2017 r w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości brały udział władze miasta na czele z prezydentem p. Jackiem Krywultem, władze oświatowe oraz nauczyciele bielskich szkół i przedszkoli nominowani do nagrody prezydenta. Uroczystość urozmaiciły występy dzieci z wybranych  przedszkoli. Miło nam poinformować , że dzieci z naszego przedszkola  oraz  nasi absolwenci miały możliwość wystąpić podczas gali, prezentując przedstawienie muzyczne pt: Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Występ doceniono gromkimi brawami.

Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim rodzicom występujących dzieci za zaangażowanie, a zwłaszcza rodzicom naszych pierwszoklasistów. Wszystkim małym aktorom życzymy jeszcze wielu podobnych  sukcesów.

Wszystkiego najlepszego !!!!!