Uroczystość otwarcia nowych sal przedszkolnych

W dniu 24 września 2019 roku w Przedszkolu nr 49 odbyło się uroczyste otwarcie dwóch nowych oddziałów przedszkolnych, powstałych w ramach  projektu unijnego: „Radosne przedszkolaki”. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Prezydent miasta Jarosław Klimaszewski w towarzystwie wi-ce Prezydenta Adama Ruśniaka oraz przedstawicieli Miejskiego Zarządu Oświaty, a także zaproszonych gości.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne dzieci, które zaprezentowały inscenizację na podstawie baletu „Dziadek do orzechów” z muzyką  Piotra Czajkowskiego, oraz noworoczny koncert kolędowy.

Dzięki projektowi „Radosne przedszkolaki” od 1.09.2019 roku przedszkolu zostanie utworzone dodatkowe 50 miejsc dla dzieci w wieku 3-4 lat, a przedszkole, poszerzy swoją ofertę edukacyjną o dodatkowe zajęcia, między innymi: logorytmikę, terapie psychologiczną i pedagogiczną czy z zakresu integracji sensorycznej.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3,4 lat z terenu miasta Bielska-Białej do nowopowstałych oddziałów w przedszkolu