Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 22 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z dziećmi do przedszkola. Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie zabaw. Panie przygotowały specjalne zadania w każdej grupie, oczywiście wszystko w „misiowym” temacie. Ponadto każda grupa przygotowała piosenkę lub wiersz o misiu i zaprezentowała wszystkim misiom, które w tym dniu były w przedszkolu. Cała zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem –watą cukrową. Serdecznie dziękujemy Mamusi Ewusi z gr. „Słoneczka” i Michałka z gr. „Pszczółki” za przygotowanie i opowiedzenie dzieciom pięknej bajeczki o pluszowym misiu oraz za przygotowanie pysznego poczęstunku!