Spotkanie ze Strażą Miejską

Dnia 15.04.2019 nasze przedszkole odwiedzili Strażnicy Miejscy, którzy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy. Pokazali również wiele ciekawych atrybutów pracy Strażnika Miejskiego. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć i dotknąć jak wygląda mundur, lizak, kajdanki i pałka. Jednak głównym celem spotkania było utrwalenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Na koniec wizyty dzieci spotkała największa atrakcja – miały możliwość przyjrzenia się z bliska, a nawet wejścia do samochodu Strażników Miejskich. Gorąco dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.