Akcja charytatywna zbiórki na rzecz fundacji Kuloodporni Bielsko Biała.

Szanowni Państwo :

W porozumieniu z władzami miasta Bielsko Biała, Panem Prezydentem Jarosławem Klimaszewskim informujemy, że trwa akcja charytatywna zbiórki na rzecz fundacji Kuloodporni Bielsko Biała.

https://youtu.be/HlVvIbV0Acs

( AMP futbol – to rodzaj piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po jednostronnej amputacji kończyny dolnej – w przypadku graczy z pola, lub kończyny górnej u bramkarzy. Drużyna Kuloodporni B-B jest aktualnym Wicemistrzem Polski z 2018 roku, natomiast w tym roku przewodzi w tabeli I ligi i jest na dobrej drodze, aby zdobyć Mistrza Polski w 2019 roku.

Wchodzimy właśnie w kolejne etapy akcji gdzie bezpośrednio angażują się sławni sportowcy, również niepełnosprawni i jest to moment w którym rozpoczynamy etap pomocy: „dzieci-dzieciom”

Bardzo Prosimy o wsparcie i włączenie się do akcji Państwa placówek, tak aby nauczyciele i rodzice wraz z dziećmi mogły uczestniczyć w tej szlachetnej zbiórce (online) poprzez udostępnienie linku z facebooka czy zrzutki, lub robiąc dowolną wpłatę na akcje z dopiskiem nr. Placówki,

Nazwa placówki jest potrzebna aby można było określić skalę pomocy z danego podmiotu, dla pierwszych trzech placówek, które będą miały największą aktywność są nagrody.

Linki do facebooka:

https://www.facebook.com/watch/?v=2151359275154916

http://bit.ly/kullodporni

Link bezpośrednio do zrzutki:

https://zrzutka.pl/boisko-dla-kuloodpornych

 

Dziękujemy

Zespół wykonawczy.

tel. 730-510-777