Przedszkolaki opanowały Ratusz !

Dnia 16 września w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, dzieci z 5 bielskich przedszkoli opanowały Ratusz Miejski. Odbyło się uroczyste powitanie z Prezydentem miasta Jarosławem Klimaszewskim, który przekazał na ręce przedszkolaków symboliczny klucz do miasta. Dzieci uczestniczyły w dziecięcej sesji Rady Miasta.Każde z przedszkoli prezentowało własną placówkę w formie krótkiego występu artystycznego, a następnie przedstawiciele przedszkoli przedstawiali włodarzom naszego miasta postulaty. Oczywiście nie wszystkie mogły być spełnione, toteż na Pana Prezydenta czekały zadania przygotowane przez dzieciaki. Wszystko odbyło się w miłej, serdecznej, atmosferze i mimo podniosłej dla dzieci chwili, każdy przedszkolak czuł się swobodnie. Po zakończonej sesji, mogliśmy zwiedzać ratusz razem z biurem pana Prezydenta i wykonać pamiątkowe zdjęcia. Obchodom towarzyszyła wystawa prac plastycznych przygotowana przez nasze panie: Basię i Marysię z różnych przedszkoli. Na pewno ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.

 

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/jaroslawklimaszewski.bb/posts/727159021044827