Rekrutacja do Przedszkoli na rok szkolny 2018/2019

Dotyczy postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019.

Dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne w dotychczasowym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego. Rodzice muszą również pamiętać o podpisaniu w przedszkolu umowy na kolejny rok szkolny.

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 1 marca 2018 roku. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2018/2019 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO. System zostanie uruchomiony 1 marca o godz.  9.00. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz wniosku będzie dostępny 1 marca o godz. 9.00 pod adresem: https://bielsko-biala.nabory.pl. Również pod tym adresem rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą każdego przedszkola, jego dokładną lokalizacją na mapie oraz szczegółowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego.

Terminy oraz kryteria brane pod uwagę w tegorocznym postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są na stronie Miejskiego Zarządu Oświaty pod adresem:

Terminy i kryteria rekrutacji