Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
18.02.2019
Poniedziałek
Graham z masłem, twarożkiem z kiełkami , papryką czerwoną, kakao, 1/2 mandarynki. Krem dyniowy z groszkiem ptysiowym. Ziemniaki, eskalopki drobiowe, sałata zielona ze śmietaną, kompot. Kisiel owocowy ( wyrób własny ).
19.02.2019
Wtorek
Zupa mleczna z kaszą manną. Wek z masłem, szynką wieprzową – gotowaną, pomidorem, szczypiorkiem, herbata owocowa, plasterki gruszki. Zupa fasolowa z ziemniakami. Ziemniaki, jajko w sosie koperkowym, marchewka mini i brokuł gotowany, kompot. Racuchy z jabłkami, herbata miętowa.
20.02.2019
Środa
Kanapka ” zrobię to sam ” ( jajko, sałata zielona, pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka, ser żółty, wędlina ), kawa zbożowa, sok jabłkowy 100 %. Barszcz biały z ziemniakami. A’la gołąbki w sosie pomidorowym, kompot, słupki kalarepy. Ciasto biszkoptowe ( wypiek własny ), herbata.
21.02.2019
Czwartek
Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi. Wek z masłem, dżemem 100 %, herbata owocowa, 1/2 jabłka. Rosół z lanym ciastem. Ziemniaki, ryba w panierce, surówka z kiszonej kapusty, kompot. Jogurt truskawkowy ( wyrób własny ), chrupki kukurydziane.
22.02.2019
Piątek
Chleb z masłem, pastą z kurczaka, marchewki, kawa zbożowa, sok owocowy 100 %. Zupa pomidorowa z ryżem. Pierogi z serem białym i jagodami, kompot, pomarańcza. Graham, masło, ser Gouda, papryka czerwona, herbata z cytryną.
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE