Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
04.12.2017
Poniedziałek
Chleb z masłem, pastą twarożkową z rzodkiewką, szczypiorkiem, kakao, mandarynka. Krem cebulowy z grzankami. Gulasz wieprzowy z kaszą ( jęczmienna, gryczana ), surówka z ogórka kiszonego, kompot. Kisiel ( wyrób własny ), chrupki kukurydziane.
05.12.2017
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami owsianymi. Graham z masłem, szynką, pomidorem, herbata owocowa, 1/2 banana. Zupa jesienna z ziemniakami. Spaghetti , kompot. Chleb słonecznikowy z masłem, serem żółtym, papryką czerwoną, herbata z limonką.
06.12.2017
Środa
Wek z masłem, kiełbaski drobiowe, pomidor, kawa zbożowa, 1/2 jabłka. Zupa ogórkowa z ryżem. Kluski śląskie, pieczeń wieprzowa, kapusta biała, kompot. Koktail bananowy, wafelek.
07.12.2017
Czwartek
Chleb z masłem, szynką z indyka, ogórek zielony, kawa zbożowa, woda mineralna z cytryną. Zupa kalafiorowa z ziemniakami. Naleśniki z serem białym, dżemem brzoskwiniowym 100 %, kompot. Galaretka owocowa , pomarańcza.
08.12.2017
Piątek
Graham z masłem, jajko gotowane, papryka czerwona, kakao, 1/2 kiwi. Krupnik z jarzynami. Ziemniaki, ryba w panierce, surówka z kapusty pekińskiej, kompot. Jogurt malinowy ( wyrób własny ), plasterki jabłka.
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE