Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
16.04.2018
Poniedziałek
Chleb razowy z masłem, serem żółtym, pomidorem, kakao, 1/2 gruszki. Zupa koperkowa z ziemniakami. Gulasz wieprzowy z kaszą ( jęczmienna, gryczana ), surówka z kapusty kiszonej ,kompot. Marchewka tarta z jabłkiem, chrupki kukurydziane.
17.04.2018
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami owsianymi. wek z masłem, dżemem brzoskwiniowym 100 %, herbata owocowa, 1/2 jabłka. Krem warzywny z grzankami. Ziemniaki, kotlet drobiowy, mizeria, kompot. Kanapka z pastą rybną, herbata.
18.04.2018
Środa
Graham z masłem, kiełbaski dziecięce, ogórek zielony, kawa zbożowa, sok pomarańczowy 100 %. Zupa pomidorowa z ryżem. Kluski na parze z musem truskawkowym, kompot, słupki kalarepy. Deser Monte ( wyrób własny ).
19.04.2018
Czwartek
Chleb z masłem, szynką z indyka, papryką czerwoną, kawa zbożowa, banan, woda mineralna. Rosół z makaronem. Risotto, kompot. Galaretka cytrynowa.
20.04.2018
Piątek
Bułka ziarnista z masłem, jajko gotowane, pomidor, herbata malinowa, plasterki melona. Zupa fasolowa z ziemniakami. Ryba duszona z warzywami w sosie śmietanowym, ziemniaki, kompot. Budyń czekoladowy.
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE