Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
12.08.2019
Poniedziałek
Chleb z masłem, pastą rybną ( tuńczyk, jaja ), kawa zbożowa, 1/2 jabłka.                    ( alergeny: gluten, jaja, ryby, mleko) Rosół z lanym ciastem. Ziemniaki, eskalopki drobiowe, mizeria, kompot.               ( alergeny: gluten, jaja, śmietana, seler) Deser kakaowy ( wyrób własny ), biszkopty bezcukrowe.                       ( alergeny: jogurt, kakao, gluten, jaja )
13.08.2019
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi. Wek z masłem, kiełbasą szynkową, pomidorem, herbata owocowa, 1/2 banana.                        ( alergeny: gluten, mleko, seler, gorczyca, sezam) Krem brokułowy z grzankami. Ziemniaki, pieczeń wieprzowa, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.                                          ( alergeny: gluten, seler, śmietana ) Owoce ( jabłko, gruszka, winogron, maliny ), wafelek.                ( alergeny: gluten)
14.08.2019
Środa
Graham z masłem, papryką czerwoną, kiełbaski dziecięce, kawa zbożowa, arbuz.   ( alergeny: gluten, mleko, seler, gorczyca) Barszcz czerwony z ziemniakami. Łazanki, kompot.                  ( alergeny: śmietana, seler, gluten, gorczyca) Kanapka ( sałata zielona, pomidor, ogórek kiszony, ser ), herbata.                                     ( alergeny: ser, gluten)
16.08.2019
Piątek
Chleb z masłem, serem żółtym, ogórkiem zielonym, kawa zbożowa, sok jabłkowy 100 %.            ( alergeny: gluten, ser, mleko ) Żurek z jajkiem, ziemniakami. Makaron z serem białym, kompot.              ( alergeny: jaja, śmietana, seler, gluten, ser ) Kisiel truskawkowy, 1/2 jabłka.                                 ( alergeny: gluten, mleko )
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE