Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
12.11.2019
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami jaglanymi. Wek z masłem, wędliną, pomidorem, rukolą, herbata owocowa, sok wieloowocowy 100 % alergeny: mleko, gluten, seler Zupa grysikowa z jarzynami. Gulasz drobiowy, ryż, surówka z kiszonej kapusty, kompot alergeny: gluten, mleko, seler Kanapka jesienna ( sałata, pomidor, rzodkiewka, ser), herbata alergeny: gluten, mleko
13.11.2019
Środa
Bułka z masłem, pastą z makreli , ogórkiem zielonym, herbata z cytryną, plasterki jabłka alergeny: gluten, mleko, ryby Krem jarzynowy z grzankami. Ziemniaki, kotlet schabowy, sałata zielona ze śmietaną, kompot alergeny: seler, gluten, mleko, jaja Budyń waniliowy, mandarynka alergeny: mleko, gluten
14.11.2019
Czwartek
Zupa mleczna z płatkami miodowymi. Wek z masłem, twarożkiem z papryką czerwoną, szczypiorkiem, herbata owocowa, słupki kalarepki alergeny: mleko, gluten Zupa ogórkowa z ziemniakami. Risotto, kompot, plasterki melona alergeny: seler, mleko, gluten Drożdżówka z marmoladą ( wypiek własny ), herbata miętowa alergeny: mleko, jaja, gluten
15.11.2019
Piątek
Graham z masłem, pastą z ciecierzycy, kawa zbożowa, 1/2 banana alergeny: gluten, mleko Zupa pomidorowa z ryżem. Ziemniaki, ryba w panierce, kapusta biała, kompot alergeny: gluten, seler, mleko, jaja, ryby Galaretka owocowa, winogrona.
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE