Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
27.01.2020
Poniedziałek
Chleb z masłem, pastą z tuńczyka i sera żółtego, kawa zbożowa, sok jabłkowy 100 % alergeny : gluten, mleko, ryby Barszcz czerwony z ziemniakami. Makaron w sosie szpinakowo – mięsnym, kompot, słupki kalarepy alergeny: seler, mleko, gluten Kasza manna z cynamonem, cząstki pomarańczy alergeny: mleko, gluten
28.01.2020
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami owsianymi. Chleb orkiszowy z masłem, szynką domową, pomidorem, herbata owocowa, 1/2 mandarynki alergeny: mleko, gluten Zupa grysikowa z jarzynami. Ziemniaki, kotlet mielony ( wołowo – wieprzowy ), sałata zielona ze śmietaną, kompot alergeny: seler, mleko, gluten, jaja Wek z masłem, dżemem 100 %, herbata owocowa alergeny: gluten, mleko
29.01.2020
Środa
Graham z masłem, kiełbaski z indyka, papryka czerwona, kakao, 1/2 gruszki alergeny: gluten, mleko, soja, seler Zupa koperkowa z ziemniakami. Kluski leniwe z masłem, surówka z marchewki, kompot alergeny: seler, mleko, gluten, jaja Chleb z masłem, pastą drobiową, ogórkiem zielonym, herbata z cytryną alergeny: gluten, mleko
30.01.2020
Czwartek
Zupa mleczna z płatkami cynamonowymi. Chleb słonecznikowy z masłem, twarożkiem z kiełkami zbóż, herbata, 1/2 jabłka alergeny: mleko, gluten Zupa cebulowa z makaronem. Ziemniaki, pieczeń wieprzowa, kapusta czerwona, kompot alergeny: seler, mleko, gluten Sałatka owocowa ( jabłko, mandarynka, kiwi ), wafelek ryżowy
31.01.2020
Piątek
Bułka z masłem, serem żółtym, ogórkiem zielonym, kakao, sok pomarańczowy 100% alergeny: gluten, mleko Krem warzywny z grzankami. Ziemniaki, jajko w sosie śmietanowo – jogurtowym, fasolka szparagowa, kompot alergeny: seler, mleko, jaja Ciasto marmurkowe ( wypiek własny ), herbata z melisą alergeny: gluten, mleko, jaja
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE