Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
14.10.2019
Poniedziałek
Chleb graham z masłem, szynką z indyka, sałatą zieloną, pomidorem, kawa zbożowa, plasterki gruszki  alergeny: gluten, seler, mleko Zupa kalafiorowa z ziemniakami. Spaghetti , kompot, śliwka  alergeny: mleko, gluten, jaja, seler Chałka z masłem, powidłami jabłkowymi, herbata owocowa  alergeny: gluten, mleko
15.10.2019
Wtorek
Zupa mleczna z płatkami owsianymi. Wek z masłem, pastą z soczewicy i marchewki, herbata owocowa, plasterki melona  alergeny: mleko, gluten Zupa grysikowa z jarzynami. Gulasz drobiowy, ryż, kapusta czerwona, kompot alergeny: seler, gluten Racuchy z jabłkami, herbata miętowa  alergeny: mleko, jaja, gluten
16.10.2019
Środa
Bułka z masłem, jajecznica, pomidor, kawa zbożowa, sok pomarańczowy 100 %  alergeny: gluten, jaja, mleko Zupa pomidorowa z makaronem. Pierogi ruskie okraszone cebulką, kompot, winogrona  alergeny: mleko, seler, gluten, jaja Graham z masłem, pastą rybną ( ser żółty, tuńczyk ), herbata z limonką  alergeny: gluten, mleko, ryby
17.10.2019
Czwartek
Zupa mleczna z płatkami cynamonowymi. Chleb orkiszowy z masłem, kiełbasą szynkową, ogórkiem zielonym , herbata owocowa, śliwka alergeny: mleko, gluten, seler Rosół z lanym ciastem. Ziemniaki, dramstik pieczony, mizeria, kompot  alergeny: seler, gluten, jaja, mleko Budyń waniliowy, mandarynka alergeny: mleko
18.10.2019
Piątek
Kanapka ” zrobię to sam ” ( jajko, sałata zielona, pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka, ser żółty ), kawa zbożowa, sok wieloowocowy 100 % alergeny: gluten, jaja, mleko Zupa koperkowa z ryżem. Ziemniaki, ryba panierowana, surówka z marchewki, selera i jabłka, kompot alergeny: seler, mleko, gluten, jaja, ryby Wek z masłem, twarożkiem, szczypiorkiem, herbata owocowa alergeny: gluten, mleko
ZASTRZEGA SIĘ ZMIANY W JADŁOSPISIE