Jadłospis na najbliższy tydzień

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek
04.11.2019
Poniedziałek
Chleb z masłem, szynką drobiową, papryką czerwoną, kawa zbożowa, sok pomarańczowy 100 % alergeny: gluten, seler, mleko Zupa pomidorowa z ryżem. Makaron w sosie szpinakowo – mięsnym, kompot, słupki kalarepy alergeny: mleko, gluten, seler Chałka z masłem, herbata z limonką, plasterki gruszki alergeny: gluten, mleko
05.11.2019
Wtorek
Zupa mleczna z kaszą manną. Chleb słonecznikowy z masłem, serem żółtym, rzodkiewką, herbata owocowa, plasterki jabłka alergeny: mleko, gluten Zupa jarzynowa z ziemniakami. Naleśniki z serem białym, powidłami, kompot alergeny: mleko, seler, gluten, jaja Kisiel wiśniowy, jabłko
06.11.2019
Środa
Bułka z masłem, sałatą zieloną, kiełbasą szynkową, pomidorem, kakao, ćwiartki kiwi alergeny: gluten, mleko, seler Rosół z makaronem. Ziemniaki, kurczak gotowany, mizeria, kompot owocowy alergeny: gluten, seler, mleko Wek z masłem, miodem, herbata ziołowa alergeny: gluten
07.11.2019
Czwartek
Zupa mleczna z płatkami ryżowymi. Graham z masłem, pastą rybną ( ser żółty, tuńczyk) , herbata ziołowa, słupki marchewki alergeny: mleko, gluten, ryby Zupa kalafiorowa z ziemniakami. Pulpety wieprzowe w sosie śmietanowym, kasza jęczmienna, kapusta czerwona, kompot alergeny: mleko, seler, gluten, jaja Koktail bananowy, ćwiartki mandarynki alergeny: mleko
08.11.2019
Piątek
Chleb żytni z masłem, papryką czerwoną, jajecznica, kawa zbożowa, plasterki melona alergeny: gluten, mleko, jaja Krem brokułowy z grzankami. Ziemniaki, ryba w sosie koperkowym, marchewka mini gotowana, kompot owocowy alergeny: gluten, seler, jaja, ryby Owoce ( banan, jabłko, gruszka, winogrona ), biszkopty bezcukrowe alergeny: gluten