Festyn przedszkolny

W piątek 19 maja dzieci, wraz z rodzicami obchodziły  w naszym przedszkolu wielkie święto- Festyn Rodzinny.

Przedszkolaki zaprezentowały przygotowane programy artystyczne, które sprawiły wiele radości, ale nie zabrakło także łez wzruszenia.

Po części artystycznej zaproszono do wspólnej zabawy.
Dzieci i rodzice, z wielką ochotą, brali udział w licznych atrakcjach. W tym roku zabawy poprowadził pan Sebastian Chmiel z zespołem Art Venture ,a do dyspozycji dzieci był także dmuchany zamek, fotobudka, malowanie twarzy oraz ścianka wspinaczkowa. Z wizytą przyjechali do nas panowie Policjanci swoim radiowozem.
W trakcie imprezy można było skosztować pysznych ciast, kuchni greckiej i włoskiej, potraw z grilla a także jak co roku wyśmienitego bigosu
Cieszymy się, że festyn przebiegł w radosnej i ciepłej atmosferze. Dziękujemy rodzicom i sponsorom za zaangażowanie i pomoc.