Dorotka w krainie Oz

W dniu 23.10.2017r. dzieci z grup „Pszczółki”, „Biedroneczki”, „Odkrywcy” i „Misie” pojechały do Bielskiego Domu Kultury, na musical „Dorotka w krainie Oz” w wykonaniu aktorów „Teatru Moich Marzeń” z Chorzowa.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przedstawienie w którym aktorzy w mistrzowskim wykonaniu przenieśli publiczność do bajkowej Krainy Oz. Główna bohaterka tej sztuki Dorotka, przenosi się do Krainy Oz- po drugiej stronie tęczy, podczas tornada. W powrocie do domu może jej pomóc Czarnoksiężnik, więc wyrusza do niego. Podczas swojej podróży poznaje wiele postaci między innymi Stracha na wróble, Blaszanego Drwala i strachliwego Lewa. Bohaterowie przeżywają wiele ciekawych perypetii dzięki których dowiadujemy się, że wszystko co najważniejsze jest tak naprawdę w zasięgu naszej ręki. Wszystko dobrze się kończy i Dorotka wraca do swojej rodziny.

Po przedstawieniu przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.